Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Ухваленням Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року розпочався відлік нового етапу розвитку сучасної демократичної держави. Разом із тим, 24 серпня 1991 року фактично відбулося відновлення державної незалежності України, яке увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності. Проголошення суверенітету стало логічним завершенням процесу українського державотворення. У боротьбі українці заплатили дорогу ціну. Втрата незалежності внаслідок...

Подробиці

До уваги мешканців міста! Тривають зустрічі міського голови Володимира Чепурного та депутатів міської ради із мешканцями мікрорайонів міста. Наступна відбудеться у вівторок, 5 грудня 2017 року, о 17:00 в актовій залі ЗОШ №9 за адресою: пр. Західний, 4. Запрошуються усі бажаючи мешканці мікрорайону «Ліски».  

Подробиці

29 листопада у читальному залі Центральної бібліотеки за сприяння міської влади та за участі модераторів “круглого столу” Олени Буркут і Ірини Соколової відбулася перша зустріч з громадськими активістами під гаслом: «Громадські організації як інструмент вирішення міських проблем» в рамках проекту «BRD: Море ідей – море можливостей». Він реалізується за програмою «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» за...

Подробиці

1. Проведення фото-виставки та благодійної ярмарки, присвяченої людям з інвалідністю....

Подробиці

01 грудня 2017 року з 10:00 до 12:00 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проводить “пряму” телефону лінію з питань соціального захисту осіб з інвалідністю.

Відповіді на Ваші запитання щодо пільг, виплати допомог та санаторно-курортного лікування надасть начальник управління праці та соціального захисту населення Токмань Наталя Анатоліївна за телефоном: 4-73-32.

Подробиці

НОВИНИ