Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До відома абонентів! Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради повідомляє:...

Подробиці

 Про це на щотижневій апаратній нараді розповіла заступник міського голови Ірина Плющій. Вона нагадала, що етап голосування за громадські проекти у рамках впровадження другого етапу громадського бюджету у місті проходив з 23 жовтня по 06 листопада 2017 року включно. До голосування було допущено 39 проектів на загальну суму 7707,3 тис. грн, із них 20 проектів вартістю до 100 тис. грн, 19 проектів – вартістю понад 100 тис. грн. ...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 15 листопада, з 7:00 до 15:00 у зв’язку із обрізкою аварійних дерев буде відключено електропостачання по вул. Ля-Сейнській (№1-53) та Захисників України (№6-28).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

НОВИНИ