Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Штормове попередження

  • 14.02.2017
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби 15 лютого очікується північно-західний вітер 15-20 м/с, часом слабкий сніг, метелиця, вдень без значних опадів, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі -3... -5, вдень -1...+1. 

Подробиці

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, Бердянська організація Спілки ветеранів Афганістану «Шураві» запрошують жителів Бердянська у середу, 15 лютого, взяти участь у заходах з нагоди 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан:...

Подробиці

У четвер, 14 лютого, на черговій апаратній нараді міський голова Володимир Чепурний повідомив про нові призначення на посади. Так, Олександра Македонського призначено директором КП „Бердянськводоканал”. Керівником Керуючої компанії „Водоканал” призначено Станіслава Фролова.

Деякі зміни є і у структурі виконкому. Посаду начальника відділу транспорту та зв’язку відтепер обіймає Ірина Удовиченко. 

Подробиці

Чергова апаратна нарада, що відбулася сьогодні, почалася з приємної події — вручення нагород. Привітальну адресу колективу ПРАТ „БЕРТІ” (керівник Анатолій Шепель) за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 20-річчя з дня створення підприємства міський голова Володимир Чепурний вручив заступнику генерального директора Олексію Савченко. Його особисто також було нагороджено грамотою міського голови.  ...

Подробиці

О 10:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ