Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Штормове попередження

  • 24.10.2016
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби 24 жовтня з 12:00 до 15:00 на Азовському морі, портах Маріуполя, Бердянська очікується посилення східного вітру 25-30 м/с, висота хвилі в Азовському морі 13-15 дм, у відкритому морі 15-20 дм. Збережеться до кінця доби та 25 жовтня. 

Подробиці

Шановні мешканці міста Бердянськ! У середу, 26 жовтня 2016 року, з 13:40 до 14:10 буде проводитись комплексна перевірка готовності засобів оповіщення з включенням електричних сирен.

Почувши звук сирени, дотримуйтеся спокою, продовжуйте трудову діяльність та відпочинок.

Подробиці

У четвер, 20 жовтня, в Запорізькій облдержадміністрації відбулася співбесіда з керівниками органів місцевого самоврядування та райдержадміністрацій щодо обговорення пропозицій по пріоритетних проектах будівництва та реконструкції, які потребують залучення бюджетних коштів у 2017-2020 роках в рамках реалізації Регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на...

Подробиці

Учорашній день був рясний на цікаві події. Зокрема, увечері 20 жовтня бердянці мали змогу побачити виступ Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» (м. Івано-Франківськ). На глядачів чекали народні пісні, танці і театралізовані вокально-хореографічні картини з життя Гуцульщини. Зокрема, міф-опера „Оле”. Музично-драматичне дійство відтворює перекази, пісні та легенди про славного ватажка Олексу Довбуша та опришків, пам’ять про яких українці...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж, у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на лінії у понеділок, 24 жовтня, з 8:00 до 17:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Матвєєва (№4-36), Патріотична (Баумана) (№1-45), Пугачова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ