Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Про це на сьогоднішньому засіданні з питань виплати заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Токмань. За наданою нею інформацією, на 1 жовтня поточного року економічно активні підприємства сумарно мають заборгованість 476,4 тис. грн. Це на 1275,7 тис грн менше, ніж на початок минулого місяця. В основному, такі зміни зумовлені тим, що борг у 1139,3 тис. грн виплатило комунальне...

Подробиці

До уваги мешканців та гостей м. Бердянська! У суботу, 22 жовтня 2016 року, у зв’язку з проведенням Покровської ярмарки буде перекрито рух транспорту по вул. Італійській (на ділянці від пр. Праці до перехрестя з пр. Азовським, навпроти МПК ім. Т.Г. Шевченка) з 8:00 до 18:00. ...

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання депутатської комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

За дорученням міського голови з метою удосконалення роботи, спрямованої на забезпечення надання житлових субсидій протягом опалювального сезону та для зручності мешканців у кожному мікрорайоні міста у Центрі громадських ініціатив можна подати документи для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги. Спеціалісти ЦГІ приймають за наступним графіком:

№з/п

Мікрорайон...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку із проведенням ремонтних робіт у четвер,  20 жовтня з 8:00 до 17:00 буде відключено від електропостачання мікрорайон "РТС"

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ