Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Сьогодні до виконавчого комітету, вже другий день поспіль, прийшли працівники КП “Бердянськводоканал” через ситуацію, що склалася на підприємстві із заборгованістю по заробітній платі. Із ними зустрілися міський голова Валерій Баранов, його заступник Віталій Гречка та заступник директора КП “Бердянськводоканал” Микола Омельченко. ...

Подробиці

У п’ятницю, 25 червня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Руслан Борисович Шиханов.

Звертатись з 11:00 до 12:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

До уваги мешканців міста! У п’ятницю, 25 червня, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання громадян щодо депутатської діяльності буде відповідати секретар міської ради Свідло Олександр Петрович. Звертатися з 11:00 до 12:00 за телефоном (06153) 61880.

Подробиці

У рамках соціальної програми народного депутата України Олександра Пономарьова «Здоровий округ» та за підтримки директора КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» Ігоря Шишки 30 червня у Бердянському ТМО відбудеться виїзний прийом кращих лікарів області.

Пацієнтів прийматимуть в будівлі міської поліклініки за адресою: пр. Перемоги, 8.

Консультуватимуть:

Івщенко Євген Володимирович – лікар-гастроентеролог

Пріоритетні напрямки в роботі:
• гепатологія, і, зокрема,...

Подробиці

Станом на ранок 24 червня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 96 хворих на COVID-19 — 19 осіб госпіталізовано (10 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 77 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 9,2%....

Подробиці

НОВИНИ