Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

У п’ятницю, 25 червня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Руслан Борисович Шиханов.

Звертатись з 11:00 до 12:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

До уваги мешканців міста! У п’ятницю, 25 червня, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання громадян щодо депутатської діяльності буде відповідати секретар міської ради Свідло Олександр Петрович. Звертатися з 11:00 до 12:00 за телефоном (06153) 61880.

Подробиці

У рамках соціальної програми народного депутата України Олександра Пономарьова «Здоровий округ» та за підтримки директора КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» Ігоря Шишки 30 червня у Бердянському ТМО відбудеться виїзний прийом кращих лікарів області.

Пацієнтів прийматимуть в будівлі міської поліклініки за адресою: пр. Перемоги, 8.

Консультуватимуть:

Івщенко Євген Володимирович – лікар-гастроентеролог

Пріоритетні напрямки в роботі:
• гепатологія, і, зокрема,...

Подробиці

Станом на ранок 24 червня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 96 хворих на COVID-19 — 19 осіб госпіталізовано (10 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 77 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 9,2%....

Подробиці

23 червня відбулося виїзне засідання депутатської комісії з гуманітарних питань та соціального захисту, у якому взяв участь секретар міської ради Олександр Свідло. Депутати Ксенія Буханова та Жанна Безродня, директор Бердянського Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Пулькіна та інші члени комісії побували у колишньому приміщенні аптеки №195 по вулиці Софіївській, у якому триває ремонт та буде відкрито амбулаторію. ...

Подробиці

НОВИНИ