Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги суб'єктів господарювання! 24 листопада о 10:00 в каб. №70 виконавчого комітету Бердянської міської ради відбудеться зустріч представників ВАТ «Запоріжжяобленерго» з суб'єктами господарювання м. Бердянськ, під час якої будуть розглянуті питання, вирішення яких відноситься до компетенції підприємства.

Взяти участь в цьому заході запрошуються усі охочі.

Подробиці

Учора, на черговому апаратному засіданні, очолюваному міським головою Володимиром Чепурним, серед розглянутих питань, зокрема був звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Наталії Токмань....

Подробиці

21 листопада о 13:00 у приміщенні читальної зали бібліотеки-філії №9 (пр. Азовський 37/9) пройшло перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади директорів закладів культури міста, на якому члени комісії розглядали документи конкурсантів на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Відео першого засідання конкурсної комісії:

1) Розгляд документів кандидатів на посаду директора художнього музею ім. І.Бродського https://youtu.be/ZQ4tN1XmJWQ ...

Подробиці

Такі приємні новини повідомив на апаратній нараді 22 листопада Олександр Македонський, директор комунального підприємства „Керуюча компанія „Водоканал”. За словами Олександра Валерійовича, за 9 місяців вдалося зменшити збитки підприємства на 4,7 млн грн. Також повністю погашено заборгованість із заробітної плати. При цьому підприємство у поточному році вже поповнило міський бюджет більш ніж тринадцятьма мільйонами гривень за рахунок податків.

Хоча є у підприємства і...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 17 листопада 2016 року №474-р 22 грудня о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться двадцята сесія міської ради VIІ скликання.

На розгляд винесені наступні питання:

  • Про затвердження Комплексної програми розвитку малого підприємництва у м.Бердянськ на 2017-2018 роки;

  • Про внесення змін до плану діяльності з підготовки виконавчими органами Бердянської міської ради проектів регуляторних актів для розгляду на...

Подробиці

НОВИНИ