Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Штормове попередження

  • 21.11.2016
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби 22 листопада на Азовському морі, портах Маріуполя та Бердянська очікується посилення східного вітру до 25-30 м/с, висота хвилі в Азовському морі 13-15 дм. Температура вночі -1 ... -3, вдень +1 ... +3. 

Подробиці

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, усі небайдужі мешканці Бердянська згадують тих, завдяки кому цю Свободу вдалося вибороти, а Гідність відстояти, — бійців і волонтерів, загиблих під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на лінії у вівторок, 22 листопада з 8:30 до 17:00 не буде електропостачання у мікрорайонах “Ліски” та “Слобідка”, а також на вул. Пушкіна (№4-16, 13, 15), Горького (№29-37), Італійська (Дюміна) (№36-48, 4-12) та пр. Азовський (№22-30).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

21 листопада о 13:00 за адресою: пр. Азовський 37/9, читальна зала дитячої бібліотеки-філії №9 відбудеться перше засідання конкурсних комісій щодо призначення на посаду директорів закладів культури Бердянської міської ради: ЦКіД “Софіт”, міського Центру культури і мистецтв, клубів “Сокіл” та “Маяк”, Централізованої бібліотечної системи, художнього музею ім. І.І. Бродського та підліткового клубу “Сучасник”.

Перелік Кандидатів на посади директорів закладів культури:

Центр...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ