Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

15 років назад у Бердянську було засновано прикордонний загін. Цей невеличкий ювілей захисники кордонів відзначили урочистими зборами на території своєї частини. Привітати прикордонників зі святом прийшли заступник міського голови Юлія Дойнова, голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, представники ветеранських організацій та друзі Бердянського прикордонного загону. ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У зв'язку з тим, що приміщення актового залу ЗОШ №9 не дозволяє вмістити велику кількість людей, враховуючи звернення громадян, звітно-виборчі збори комітету мікрорайону “Ліски” 22 квітня 2016 року будуть проводитися в Центрі культури та мистецтв (“Нафтохімік”) за адресою: вул. Я. Мудрого, 4. (колишня вул. Шаумяна). Початок о 15:00. Взяти участь у цьому заході запрошуються всі бажаючі.

 

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у понеділок, 18 квітня, з 8:00 до 17:00 буде відключено від електропостачання вул. Вроцлавська, Бакінська, П'ятигорська, Айвазовського, Спортивний проїзд, Фестивальна (приватний сектор), О. Сухарєва (Ленiнградська) (№№4-128) та Ростовська (№2, 2а, 2б, 4, 6 ,8).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців!

На виконання розпорядження міського голови від 21 березня 2016 року № 119-р КП «Продюсерський центр «Аншлаг» БМР оголошує аукціон на право укладення договорів на розміщення ярмаркових місць під час проведення ярмарки «Дари Азова»....

Подробиці

НОВИНИ