Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у п’ятницю, 11 грудня, з 8:00 до 17:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Франко (№101-127), Крилова (№33-79), Мічуріна (№86-156) та Коцюбинського (№108-112).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Начальник управління економіки виконкому Юлія Герасименко на засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят нагадала про конкурс на приз міського голови серед суб’єктів господарювання на найкраще святкове оформлення вітрин та прилеглої території “Новий рік навколо”. Розпорядженням міського голови створена конкурсна комісія, яка з 25 грудня почне огляд учасників конкурсу. Оскільки у Бердянську 2,5 тис. об’єктів торгівлі та послуг,...

Подробиці

У виконавчому комітеті під керівництвом міського голови Володимира Чепурного та за участі секретаря міської ради Олексія Холода і керуючої справами виконкому Наталі Гончарової відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят. Представники структурних підрозділів виконкому, житлово-комунальних підприємств міста, голови комітетів мікрорайонів, підприємці, представники громадських організацій обговорили попередній перелік...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн засідання постійної комісії Бердянскої міської ради VIІ скликання з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”

Подробиці

Секретар міської ради Олексій Холод у середу, 9 грудня, провів черговий особистий прийом громадян. Із проблемними питаннями до нього звернувся 21 бердянець. Мешканці нашого міста спілкувалися із секретарем міської ради відносно приватизації кімнат та розширення житла у гуртожитках, обладнання зупинок громадського транспорту, ремонту доріг, створення сприятливих умов для фізичного розвитку дітей, ремонту та благоустрою будинків, надання матеріальної допомоги тощо. 

Подробиці

НОВИНИ