Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція сьомої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Як розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань, до їх управління надходить багато звернень від мешканців нашого міста. Основна частина з них стосується призначення субсидій, а саме строків призначення, незгода із розміром призначеної субсидії або її відмовою. У двох останніх випадках заявнику надається інформація про порядок нарахування субсидії або причина відмови....

Подробиці

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

 

Подробиці

О 13:00 відбудеться он-лайн трансляція позачергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання виконавчого комітету

Бердянської міської ради

03 лютого 2016 р.

о 13.00 годині

 

13-00

Про введення в мережу відділу освіти виконавчого комітету...

Подробиці

Чимало нарікань у мешканців нашого міста викликає робота Бердянського управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Запоріжгаз» та його абонентської служби. Тож на чергову щотижневу нараду при міському голові було запрошено заступника керівника підприємства Юрія Снопкова. Він розповів, що після розподілу на два підприємства «Запоріжгаз Збут» та «Запоріжгаз», поступово впроваджуються нові документи. Так, у грудні бердянці отримали квитанції нового зразку, у яких...

Подробиці

НОВИНИ