Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на високовольтній лінії у вівторок, 19 квітня, з 9:00 до 13:00 буде відключено від електропостачання район Дальньої Коси.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Несприятливі погодні умови внесли зміни до проведення 16 квітня першого етапу загальноміського прибирання в межах всеукраїнської акції «За чисте довкілля». На багатьох ділянках заплановані заходи з прибирання були перенесені. Але слід сказати, що протягом минулого тижня підприємства, установи, комунальні підприємства, активи мікрорайонів проводили роботу з прибирання своїх територій. ...

Подробиці

15 років назад у Бердянську було засновано прикордонний загін. Цей невеличкий ювілей захисники кордонів відзначили урочистими зборами на території своєї частини. Привітати прикордонників зі святом прийшли заступник міського голови Юлія Дойнова, голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, представники ветеранських організацій та друзі Бердянського прикордонного загону. ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У зв'язку з тим, що приміщення актового залу ЗОШ №9 не дозволяє вмістити велику кількість людей, враховуючи звернення громадян, звітно-виборчі збори комітету мікрорайону “Ліски” 22 квітня 2016 року будуть проводитися в Центрі культури та мистецтв (“Нафтохімік”) за адресою: вул. Я. Мудрого, 4. (колишня вул. Шаумяна). Початок о 15:00. Взяти участь у цьому заході запрошуються всі бажаючі.

 

Подробиці

НОВИНИ