Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у четвер, 31 березня з 9:00 до 16:00 буде відключено від електропостачання вулиці Кабельників (№142-160), Приазовська (№135-147) та Мелітопольське шосе (№85, 120).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Про це на апаратній нараді розповіла начальник Бердянського міськрайонного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар у м. Бердянську та Бердянському районі Олександра Кікарош. Вона відзначила, що у порівнянні з минулим роком, відзначається значне зростання захворювань (у 2 рази). Так, у 2015 році за аналогічний період у двох школах були два випадки та у 5 дитсадках 6 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції. То у цьому...

Подробиці

Під час апаратної наради заступник командира 3 патрульного батальйону в/ч 3033 Національної гвардії України Олександр Кудінов за дорученням командування частини вручив міському голові Володимиру Чепурному знак “За співпрацю” Національної гвардії України, а також подякував за організацію святкового заходу до професійного свята і за допомогу, яку здійснює міська влада для 3 патрульного батальйону в/ч 3033 та Національної гвардії в цілому. 

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у середу, 30 березня з 10:00 до 13:00 буде відключено електропостачання на Косі.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

29 березня щотижнева апаратна нарада розпочалася із вручення нагород. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у відродження, розвиток болгарської культури, у зв'язку з 25-річчям болгарського товариства «Родолюбіє» і ювілейним Днем народження міський голова Володимир Чепурний вручив Почесний орден міста голові болгарського товариства «Родолюбіє» Ларисі Савченко. ...

Подробиці

НОВИНИ