Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

У Бердянську працює телефон «гарячої лінії» з питань проведення курортного сезону 2015 року, забезпечення безпечного відпочинку населення, підтримки санітарного стану міста, покращення якості послуг, що надаються жителям і гостям міста в літній період.

Телефон «гарячої лінії» - 3 64 45 (сектор курортно-туристичної сфери).

Ми чекаємо Ваших пропозицій і зауважень щодня з 9:00 до 12:00, з 14:00 до 17:00, вихідні: субота неділя.

Подробиці

17 квітня у гімназії №1 “Надія” вітали бердянських волонтерів. Там пройшов святковий концерт та нагородження від Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. Священнослужитель В'ячеслав Коваленко, настоятель храму Київської митрополії від Української Православної церкви, храму на честь Всіх Святих Воїнів розповів, що зараз проходить Миротворча Великодня місія, у рамках якої священники та...

Подробиці

За інформацією управління житлово-комунального господарства станом на 17 квітня 2015 року укладено 2833 м2 асфальтобетонного покриття на найбільш пошкоджених ділянках пр. Леніна, вул. К. Маркса, 50 років СРСР, Димитрова. Виконано 840 м2 ямкового ремонту повітряно - струменевим методом. На цьому тижні розпочались роботи по вулицям Горбенко, Мазіна, Ля-Сейнська, Серафимовича, пр. Пролетарський. 

Подробиці

Захист прав та інтересів дитини є одним з пріоритетних напрямків державної політики України. Підписавши Конвенцію ООН про права дитини, Україна взяла на себе ряд зобов'язань з покращення добробуту дітей. На даний час в Україні проживає більш ніж 8 мільйонів дітей, тобто кожен п'ятий громадянин нашої держави є дитиною і, відповідно потребує турботи та захисту. ...

Подробиці

За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням обрізки дерев у вівторок, 21 квітня, з 7:00 до 12:00 буде відключено від електропостачання вулиці Енгельса (№57-78, 75-95), Мазіна (№97-81), Р. Люксембург (№86 — 70).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ