Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Бердянський міський голова Олексій Бакай перебуває у відрядженні в Одесі. У цьому місті проходить засідання правління Асоціації міст України. У його роботі, як член правління, приймає і бердянський мер. У вівторок, 23 червня, Олексій Бакай повинен виступати з презентацією по Бердянську.

Подробиці

22 червня у залі засідань міської ради відбулась зустріч представників Федерації канадських муніципалітетів, Проекту ПРОМІС та представників міської влади, органів самоорганізації населення, малого та середнього бізнесу....

Подробиці

Управління праці та соціального захисту населення звертає увагу на внесені зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми....

Подробиці

З метою підтримки військових, які знаходяться в зоні АТО створено Координаційну робочу групу “Допоможемо землякам-військовослужбовцям в зоні АТО” по взаємодії між Народною Радою, волонтерськими, громадськими організаціями, представниками територіальних батальйонів оборони, підприємцями,   департаментами Запорізької обласної державної адміністрації та засобами масової інформації.

         На сьогодні Координаційною групою вирішується ряд питань, а саме:

1.     виготовлення...

Подробиці

 Управління праці та соціального захисту населення звертає увагу на внесені зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми!

   Особам, які на 30 червня 2014 року мали право на отримання допомоги при народженні (усиновленні) дитини у розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною двох років на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 грн.

 У разі працевлаштування отримувача допомоги або виходу на роботу...

Подробиці

НОВИНИ