Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Місто продовжує боротися з наслідками стихії 24 вересня. Одну з важливих ролей у цьому відіграє комунальне підприємство «Зеленгосп». За інформацією директора підприємства Володимира Шаповалова, тільки «Зеленгоспом» за період після урагану в місті прибрано 1500 дерев та вивезено тисячу кубів гілок, стовбурів і іншого сміття. Це стало можливим багато в чому завдяки тому, що за останні кілька років в підприємстві на 30% замінена техніка, а засоби малої механізації оновлені на...

Подробиці

Завтра, у вівторок, 11 листопада, засідання Бердянського виконавчого комітету міської ради вперше буде проходити в онлайн режимі.

Всі бажаючі зможуть спостерігати за подіями в залі засідання, залишаючись за своїми комп'ютерами і, не залишаючи дому чи робочого місця.

Початок засідання о 14 годині.

Дане нововведення - ще один крок в реалізації стратегії міського голови Олексія Бакая зробити роботу мерії максимально прозорою і відкритою для городян.

Подробиці

Штормове попередження

  • 10.11.2014
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську з 13:00 10 листопада очікується посилення східного вітру до 12-17 м/с із збереженням до ранку 11 листопада. 

Подробиці

На зустрічі із міським головою Олексієм Бакаєм у мікрорайоні “Ліски” мешканці озвучили прохання щодо відновлення рух автобусного маршруту №13 по вулиці Куйбишева, як це було раніше. Мер пообіцяв зробити усе можливе і дотримався своєї обіцянки. ...

Подробиці

У 2014 році із міського бюджету було виділено 170 тис. грн. на ремонт доріг у мікрорайоні “Ліски”. Вже відремонтовано ділянку по вулиці Ювілейній. У п’ятницю, 7 листопада, завершуються роботи на двох ділянках по вулиці Куйбишева. Це 550 квадратних метрів.

Подробиці

НОВИНИ