Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку. А о 15:00 відбудеться постійна комісія з гуманітарних питань, законності та депутатської етики. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” -

Подробиці

Про це на щотижневій апаратній нараді при міському голові доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань. Управління праці надає 75 видів адміністративних послуг. Із них 6 видів допомог надаються відповідно до закону України “Про державну допомогу сім'ям з дітьми”. У 2015 році допомогу сім'ям з дітьми отримали 6964 родини. Це на 15% менше, ніж у 2014 році, за рахунок зменшення утримувачів по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного...

Подробиці

Штормове попередження

  • 12.01.2016
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби сьогодні увечері і вночі 13 січня очікується посилення “Південно-західного” вітру до 15-20 м/с, сильні опади, підняття рівня моря до достижимо-небезпечної відмітки, вночі і уранці сильний туман, видимість 200-500 м, температура вночі і вдень +1 +3 градуси С.

Подробиці

Шановні суб'єкти господарювання! Управління економіки виконкому інформує, що у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT (яку спонсорує міністерство Торгівлі США), відкрито нову програму бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом “Управління ланками поставок”. Термін стажування: з 26 березня до 16 квітня 2016 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 11 січня 2016 року №5-р у четвер, 14 січня, о 14:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться п’ята (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання.

На розгляд винесені наступні питання:

- Про затвердження розпоряджень міського голови;

- Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 23.12.2015 №3 „Про міський бюджет на 2016 рік”. 

Подробиці

НОВИНИ