Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з гуманітарних питань, законності та депутатської етики. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт та обрізкою дерев у вівторок, 15 грудня, з 8:00 до 17:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Підгірна (№216-304), Свободи (№121-135), Енгельса (№6-14) та Перемоги (№40-62).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Штормове попередження

  • 14.12.2015
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби 14 грудня у другій половині дня із збереженням до кінця доби очікується посилення західного вітру до 15-20 м/с, висота хвилі в Азовському морі 13-15 дм. 

Подробиці

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! 14 грудня 1986 року — через 7 місяців після трагедії було офіційно повідомлено, що завершено будівництво «Укриття» над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Відтоді саме у цей день вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції....

Подробиці

Для вирішення питань соціального забезпечення, захисту та інших соціальних гарантій учасників АТО в м. Бердянськ діють гарячі лінії для учасників антитерористичної операції та їх сімей:

- Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики - тел. (06153) 4 71 84, e-mail: ii.zubrickiy@rada-berdyansk.gov.ua;...

Подробиці

НОВИНИ