Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Протягом квітня-червня поточного року службовими особами відділу прикордонної служби “Бердянськ” під час виконання службових обов’язків в межах ділянки відповідальності, на адміністративній території міста Бердянськ було виявлено 40 порушень правил прикордонного режиму (стаття 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення), що виражалося у перебуванні громадян в контрольованому прикордонному районі без документів, що посвідчують особу, та порушення громадянами...

Подробиці

Станом на ранок 6 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 49 хворих на COVID-19 — 13 осіб госпіталізовано (8 потребують кисневої терапії, з них 0 на апараті ШВЛ), 36 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 8%....

Подробиці

Відділ охорони здоров’я інформує, що на базі Комунального некомерційного підприємства «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської міської ради з 10 липня 2021 року починає роботу центр масової вакцинації населення від коронавірусної хвороби COVID-19 у вихідні та святкові дні з 9:00 до 15:00 за адресою: пр. Перемоги, 8, кабінет № 12.

Здійснювати щеплення будуть вакциною CoronaVac, схваленою Всесвітньою організацією охорони здоров'я....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в електричній мережі у середу, 7 липня, з 08:00 до 17:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні по вул. Земській (№50-96, 51-99).

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ