Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У п’ятницю, 9 квітня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Олександр Васильович Старух.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

До уваги жителів м. Бердянська та Бердянського району! У зв’язку з плановими ремонтними роботами на газопроводі високого тиску в м. Бердянськ з 12 квітня 2021 року з 07-00 години буде припинено газопостачання в м. Бердянськ, с. Азовське, с. Нововасилівка, с. Роза, с. Шовкове Бердянського району.

Для особистої безпеки та недопущення виникнення аварійних ситуацій всім абонентам необхідно з 07-00 години 12 квітня 2021 року:

  • перекрити крани на всіх газових приладах,

  • ...

Подробиці

Сьогодні в обласній державній адміністрації під керівництвом Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та за участі голови облдержадміністрації Олександра Старуха відбулася нарада щодо актуальних питань життєдіяльності території. ...

Подробиці

За інформацією міського відділу освіти у Бердянську, у зв’язку із захворюванням працівників харчоблоків на COVID-19, закрито на карантин дитячі садки №20 (по 12 квітня) та №37 (по 13 квітня) за умови, якщо більше не буде виявлено випадків захворювання на коронавірус. Працівники цих закладів працюють в режимі санітарного дня. ...

Подробиці

НОВИНИ