Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в електричній мережі у п’ятницю, 23 липня, з 08:00 до 17:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні по вул. Руднєвої (№47-77, 114-124) та СГТ «Сонячний». А 26 та 27 липня - по вул. Руднєвої (№79-125) та СГТ «Сонячний».

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 14:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання балансової комісії за результатами проведеного аналізу фінансово-господарської діяльності КП електричних мереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло” БМР. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

Станом на ранок 22 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 52 хворих на COVID-19 — 20 осіб госпіталізовано (14 потребують кисневої терапії, з них 3 на апараті ШВЛ), 32 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 13,6%....

Подробиці

З метою підвищення рівня обізнаності суб'єктів господарювання щодо закупівель, які проводять замовники Бердянської міської ради, забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель міста відділом тендерних закупівель виконавчого комітету Бердянської міської ради підготовлено інформацію щодо простого та доступного пошуку оголошених закупівель замовниками Бердянської міської ради в системі Prozorro за...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція п’ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради VІІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

НОВИНИ