Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Такі рішення виносяться на чергову сесію Бердянської міської ради, яка відбудеться завтра, 8 липня. Попереднє обговорення проєктів відбулося на засіданні постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, промисловості, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю. Дані проєкти рішень підготовлені за ініціативи секретаря міської ради Олександра Свіло за результатами багатьох звернень від підприємців міста. ...

Подробиці

Штормове попередження

  • 07.07.2021
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у найближчі три години та зі збереженням до кінця дня по місту очікуються складні метеоумови: сильний дощ, гроза, град, при грозі вітер 25-28 м/с, видимість при грозі 1-2 км.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в електричній мережі у четвер, 8 липня, з 08:00 до 17:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні по вул. Степова та вул. Ботанічна.

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У четвер, 8 липня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Злата Андріївна Некрасова.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

НОВИНИ