Бердянська міська рада - офіційний сайт

Постійна комісія з питань законності, регламенту, депутатської етики та інформаційної політики

  • 1. Братанова Дарина Григорівна - голова
  • 2. Сушко Богдан Володимирович - секретар
  • 3. Глувинський Олександр Іванович
  • 4. Литвиченко Дарина Сергіївна
  • 5. Смолянінова Тетяна Василівна

Постійна комісія з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку

  • 1. Цуканов Віктор Володимирович - голова
  • 2. Мартинов Сергій Богданович - заступник
  • 3. Бойко Олег Вадимович - секретар
  • 4. Дубінець Вадим Миколайович
  • 5. Люцканов Юрій Дмитрович
  • 6. Пасічник Олександр Володимирович
  • 7. Фурманова Тетяна Ігорівна

Постійна комісія з питань реалізації державної регуляторної політики, промисловості, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю

  • 1. Братеньков Іван Сергійович - голова
  • 2. Байдала Віталій Вячеславович - заступник
  • 3. Шалєєв Владислав Володимирович - секретар
  • 4. Будянський Олег Васильович
  • 5. Галіціна Вікторія Леонідівна
  • 6. Пивоваров Володимир Вікторович

Постійна комісія з гуманітарних питань та соціального захисту

  • 1. Буханова Ксенія Валеріївна - голова
  • 2. Галіцин Андрій Олександрович - заступник
  • 3. Безродня Жанна Віталіївна - секретар
  • 4. Максимчук Євгеній Васильович
  • 5. Осадча Яна Геннадіївна
  • 6. Чепурний Володимир Павлович

Постійна комісія з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності

  • 1. Рудницький Микола Миколайович - голова
  • 2. Горлов Валерій Іванович - заступник
  • 3. Лігута Тетяна Геннадіївна - секретар
  • 4. Міщенко Максим Вікторович
  • 5. Перегудова Оксана Анатоліївна
  • 6. Попова Ірина Олександрівна
  • 7. Циндра Алла Іванівна

Постійна комісія з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології

  • 1. Безверхий Володимир Петрович - голова
  • 2. Шиян Віктор Васильович - заступник
  • 3. Северіна Галина Степанівна - секретар
  • 4. Бакай Дмитро Олексійович
  • 5. Озюменко Роман Юрійович
  • 6. Хангалдян Славік Ваганович