Бердянська міська рада - офіційний сайт
Бердянськ - серце Азова!

* Відео взято з відкритих джерел


Що таке Бердянськ для України? Це місто, яке спромоглося бути сміливим і радісним у, здавалося б, найважчі часи. Бердянськ у Приазов’ї завжди був і залишається символом оптимізму, нестримної енергії і сонячного настрою, яким завжди готовий поділитися з іншими.

Наш Бердянськ багатий на сонце. Помірно-морський клімат з тривалим сухим, спекотним літом, безліччю сонячних днів – відмінне місце поповнення своїх життєвих сил. А наймілководніше в світі, тепле та чисте Азовське море, комфортне і корисне для дітей, містить 92 мікроелементи, які забезпечують здоров'ям на весь рік. Тепле повітря та море, велика кількість безхмарних днів створюють сприятливі умови для лікування та оздоровлення.

Протягом курортного сезону комфортний відпочинок у Бердянську забезпечують понад 150 баз відпочинку, готелів, пансіонатів, санаторіїв та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Також послуги з розміщення пропонують приватні оселі Бердянська.

Рівень відпочинку в Бердянську найрізноманітніший: від елітного і дорогого, до демократичного і економваріанту, доступного для будь-яких верств населення.

Основною перевагою курорту є те, що в нас легко поєднувати відпочинок та оздоровлення. Адже Бердянськ має колосальне багатство у вигляді мінеральної води та лікувальної грязі. В санаторно-курортних закладах використовується біля 200 сучасних методик лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судиної системи, органів травлення, проблем гінекології, урології, пульмонології тощо.

Особливо корисний відпочинок у Бердянську для дітей. Щорічно 9 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку приймають до 12 000 дітей. Інфраструктура установ дозволяє організувати безпечний відпочинок і незабутній дозвілля.

Найбільший в Україні цілорічний Дитячий санаторій “Бердянський” забезпечує оздоровлення та лікування хвороб верхніх дихальних шляхів, гастритів тощо дітей без відриву від навчання.

Сьогодні в Бердянську є все - починаючи від нічних клубів, барів, ресторанів, і закінчуючи пляжними дискотеками, орендою яхт, водних атракціонів. Міська набережна і Приморська площа - найжвавіші райони, тут зосереджені різноманітні атракціони, кафе, кінотеатри, магазини, луна-парк.

Пляжі у Бердянську запрошують не тільки любителів відпочинку на Азовському морі, а й екстремалів. Тут є яхт-клуб і клуб віндсерфінгу, також можна взяти напрокат гідроцикл або політати на дельтаплані.

Не можливо не згадати наші незвичні пам'ятники: бичка-годувальника, туристам, сантехніка Мішу, дітей лейтенанта Шмідта, лебедів вірності, крісла бажань тощо. Всі вони стали улюбленими фотозонами наших гостей.

Бердянський Зоопарк - своєрідна візитівка нашого міста, який в літній період відвідує близько 100 тисяч осіб. На косі розташувалися аквапарк та дельфінарій, які стали улюбленими місцями відпочинку всією родиною.

У курортний сезон Бердянськ стає культурною столицею, де проводяться різноманітні фестивалі, творчі зустрічі, спортивні змагання.

Після активного відпочинку у Вас є можливість завітати до кращих ресторанів Бердянська, насолодитись затишною обстановкою, гостинністю офіціантів та ексклюзивними стравами з нашого смачного Азовсього бичка.

Бердянськ – зі своїм характером – відкритий, щирий, життєрадісний, трохи з перцем, як і належить південному місту. Бердянськ – різний, але завжди гостинний та привітний, комфортний і затишний з особливою атмосферою романтики та очікуванням дива. Центр відпочинку, оздоровлення і краси.

Більш детальну інформацію ви можете знайти на офіційному туристичному сайті міста https://berdyansk.travel

 

ТУРИСТИЧНЕ ЖИТТЯ