Бердянська міська рада - офіційний сайт

На сесії обласної ради на завершення реконструкції додатково виділено 11 млн 863 тис грн.

30 серпня відбулася сесія Запорізької обласної ради, на якій бердянські депутати домоглися виділення з обласного бюджету понад 21 млн грн на потреби міста. Про це повідомив голова бюджетної комісії облради Сергій Ткаченко.

Завдяки активній взаємодії з керівництвом області та депутатським корпусом облради Олександра Пономарьова, бердянської міської влади і представників Бердянська в обласній раді, сума асигнувань з обласного бюджету нашому місту збільшена на 21 млн грн. В результаті Бердянськ може реалізувати важливі для міста проекти. Серед яких завершення реконструкції будівлі по вулиці Європейської, 68-А, де розміститься дитячий сад і центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. На ці потреби додатково виділено 11 млн 863 тис грн.

Виділені кошти з обласного бюджету спрямують на реконструкцію зовнішніх мереж і робіт пов'язаних з облаштуванням території.

Нагадаємо, що під час робочого візиту до Бердянська голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль разом з народним депутатом України Олександром Пономарьовим ознайомився з ходом реконструкції будівлі на ул.Європейскій. Обговорювалося питання про сприяння у виділенні коштів на фінальні роботи по даному об'єкту. Костянтин Бриль пообіцяв підтримку у виділенні необхідної суми з обласного бюджету.

Як повідомив технічний інженер проекту Олександр Грачов, цих коштів вистачить на закінчення реконструкції і об'єкт буде зданий в строк - 1 грудня 2018 року.

Спільний проект Європейського Союзу та виконавчого комітету Бердянської міської ради «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ» реалізується в рамках грантової програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».
Загальна вартість проекту ‎1 337 535 євро, з яких ЄС фінансує 89,70% ‎(1 199 740 євро), а виконавчий комітет Бердянська міська рада (Berdyansk City Council) – 10,3%

На сесії обласної ради на завершення реконструкції додатково виділено 11 млн 863 тис грн.