Бердянська міська рада - офіційний сайт

Інтегрований центр підтримки запустив власний сайт

З 16 жовтня про послуги, які можна отримати в Інтегрованому центрі підтримки, можна дізнатися на сайті Центру isc.zp.ua. Тут розміщено перелік послуг, що надається кожною службою, а також контактні дані та час роботи.

Також на сайті розміщена віртуальна екскурсія, якою можна ознайомитися з Інтегрованим центром підтримки та Територіальним центром соціального обслуговування людей похилого віку.

Нагадаємо, що в Бердянську влітку було відкрито Інтегрований центр підтримки для людей, які опинилися в складних життєвих умовах. Він розташований на вул.Земський, 38. За допомоги гранту Європейського Союзу, будівля Центру була реконструйована та забезпечена обладнанням. До Центру переїхали три соціальні служби: відділ сім'ї, молоді та спорту, служба у справах дітей та центр соціальних служб для сім', дітей та молоді.

Додамо, що Інтегрований центр підтримки створено в рамках реалізації грантової програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», проекту «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ». Загальна вартість проекту ‎1 337 535 євро, з яких ЄС фінансує 89,70% ‎(1 199 740 євро), а виконавчий комітет Бердянська – 10,3%

Інтегрований центр підтримки запустив власний сайт