Бердянська міська рада - офіційний сайт

На початок наступного року заплановане відкриття нового дитячого садка і центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Нагадаємо, у Бердянську в рамках грантової програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» реалізується проект «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ». Даний проект – єдиний у Запорізькій області. Фінансується він за рахунок ЄС зі співфінансуванням з обласного та міського бюджетів. У рамках проекту запланована реконструкція будівлі по вулиці Європейській, 68-А, де передбачається створення нового дошкільного навчального закладу “Зіронька” та поновлення роботи центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Роботи з реконструкції зараз уже на завершальному етапі.

Сьогодні, 14 квітня, на інформаційному дні, відповідаючи на питання журналістів, заступник міського голови Юлія Дойнова повідомила, що ремонтні роботи закінчаться у грудні місяці. Після цього буде створена комісія, яка перевірить заклад відносно готовності до прийому дітей та початку роботи. Також будуть проведені усі необхідні заміри відповідності санітарним нормам та інше.

На сьогоднішній день відділ освіти вже провів конкурс на посаду завідуючого дитячим садочком „Зіронька” і визначив кандидата. Наразі розробляється штатний розклад, який буде винесено на розгляд виконавчого комітету Бердянської міської ради. Також на засіданні виконкому буде розглянуто порядок прийому дітей до нового садочка. Оскільки “Зіронька” ще не є закладом дошкільної освіти міста (об’єкт ще не здано в експлуатацію), її немає в електронній черзі на реєстрацію до ДНЗ. На засідання виконкому буде винесено пропозицію зарахувати до закладу дітей, які були в електронній черзі до чотирьох дитячих садків мікрорайону (№36, 34, 40, 25) та не потрапили до них через брак місць. По цьому питанню відділ освіти працюватиме з батьками.

„Роботи йдуть якісно та за планом, проблем на цьому об’єкті немає. Вже закуплені посуд, меблі, подушки, комплекти постільної білизни, матраци та інше, обладнано харчоблок. Що стосується загально будівельних робіт, то ми це питання тримаємо на пульсі, та дуже часто відвідуємо цей об’єкт”, - доповіла заступник міського голови Юлія Дойнова.

Щодо центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, то на вході до корпусу, де він буде розміщуватися, облаштовано великий зручний пандус, а також спеціально збудовано ліфт задля комфорту пересування дітей з інвалідністю між першим та другим поверхами. Зараз проводяться роботи з прийому експлуатації цього ліфта, а також підключення та перевірка системи опалення та підлоги з підігрівом.

На початок наступного року заплановане відкриття нового дитячого садка і центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів