Бердянська міська рада - офіційний сайт

Рятувальники нагадують правила влаштування новорічної ялинки, експлуатації електрогірлянд та піротехнічних виробів

Для того, щоб новорічні свята пройшли безпечно та без будь-яких надзвичайних подій, необхідно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Статистика свідчить про те, що у період новорічних та Різдвяних свят значно зростає кількість пожеж, спричинених неправильною експлуатацією піротехнічних виробів та електрогірлянд низької якості, або ж взагалі несертифікованих.

З метою інформування громадськості про те, як запобігти нещасним випадкам та не зіпсувати новорічний настрій, фахівці ДСНС нагадують основні правила встановлення головного новорічного атрибута — прикрашеної ялинки.

Ялинку необхідно встановлювати лише на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися до стін і стелі, а також були на безпечній відстані від електроприладів. На ялинку забороняється встановлювати свічки, бенгальські вогні та прикрашати її легкозаймистими матеріалами.

Піротехнічні засоби купувати необхідно лише сертифіковані, перевіривши упаковку на відсутність дефектів. Однак в умовах збройного конфлікту на сході країни, фахівці ДСНС рекомендують не використовувати хлопавки чи салюти, з поваги до людей, які брали участь у бойових діях.

За матеріалами Урядового порталу

Рятувальники нагадують правила влаштування новорічної ялинки, експлуатації електрогірлянд та піротехнічних виробів