Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську встановлено міську новорічну ялинку та прикрашено іграшками, які зробили бердянські діти

Працівники міського Палацу культури та КП “Міськсвітло” завершили прикрашання головної міської ялинки. Новорічну красуню уже третій рік поспіль прикрашатимуть іграшки, які виготовили бердянські діти у рамках новорічної акції “Прикрась міську ялинку власноруч!”. У цьому році до акції долучилися загальноосвітні та позашкільні заклади освіти, які виготовили 36 іграшок. Пінопластові заготовки куль, клеєві пістолети та набори стразів закладам освіти надав виконкому, а діти прикрашали іграшки на свій смак. Прикраси виготовлені у техніці декупажу, розписані петриківським розписом, прикрашені аплікаціями тощо.

Окрім іграшок, виготовлених у цьому році, на ялинці розвішані і більше 40 минулорічних прикрас. Нагадаємо, після новорічних гулянь 2020 нерадиві бердянці вкрали частину іграшок, які діти виготовили для прикрашання міської ялинки. Хочеться вірити, що у цьому році подібних випадків не буде і наші мешканці цінуватимуть те, що робиться на благо рідного міста.

Через запроваджені карантинні обмеження у цьому році, на жаль, не буде масового урочистого відкриття новорічної ялинки із шоу-програмою для дітей. Відкриття відбудеться онлайн із трансляцією у соціальних мережах, на сайті міського Палацу культури та буде транслюватися на великому екрані на МПК. Початок трансляції 19 грудня о 17:00.

У Бердянську встановлено міську новорічну ялинку та прикрашено іграшками, які зробили бердянські діти