Бердянська міська рада - офіційний сайт

Профілактика ротавірусних інфекцій

Ротавірусна інфекція - це гостре вірусне захворювання, що характеризується проносом, блюванням, слабкістю, адинамією, підвищенням температури. Ротавіруси характеризуються стабільністю у фекаліях і відносною резистентністю до найчастіше застосовуваних дезінфекційних засобів. Встановлено, що на різних об’єктах навколишнього середовища вони зберігають життєздатність від 10-15 діб до 1 місяця, у фекаліях – від кількох тижнів до 7 місяців. Ротавіруси втрачають інфекційну активність під час кип’ятіння впродовж 30 хвилин та після обробки розчинами з рH більше ніж 10 і менше ніж 2.

Сприятливість до ротавірусів висока серед усіх вікових груп населення, проте найбільша у дітей віком від 6 міс. до 2 років, а також серед осіб похилого віку.

Основним механізмом передачі збудника інфекції є фекально-оральний, що реалізується під час побутових контактів, через іграшки, соски, забруднені руки дорослих дітей.

Масивне виділення ротавірусів з фекаліями відбувається з перших днів і навіть годин від початку розвитку клінічних ознак ротавірусної інфекції, максимум його виділення спостерігається в перші 3-5 днів від початку хвороби. В дні хворий являє собою найбільшу небезпеку для оточуючих. При цьому кількість вірусів сягає 1010- 1012 вірусних часток у 1 грамі фекалій, а інфікуючи доза становить всього 10-100 вірусних часток. Тривалість виділення вірусу складає 7-8 днів від початку захворювання.

Ротавірусна інфекція є високо контагіозним захворюванням. Інфікування під час контакту з хворим відбувається практично у 63% випадків.

До особливостей епідемічного процесу при ротавірусній інфекції можна віднести: повсюдне поширення, низьку інфікуючу дозу збудника (10-100 вірусних частинок); високу осередковість в організованих колективах; сприятливість осіб всіх вікових категорій;частіше хворіють діти віком до двох років, максимум захворювань серед дітей у віці 6 до 12 міс; високу активність водного і побутового фактора передачі; безсимптомне вірусоносійство серед дітей та дорослих.

Основними пунктами профілактики при ротавірусному гастроентериті є санітарно-гігієнічні заходи, спрямовані на розрив фекально-орального механізму передачі: забезпечення водою гарантованої якості, доброякісними продуктами харчування, безпечними в епідемічному відношенні, додержання санітарних вимог щодо умов приготування, транспортування, зберігання, реалізації продуктів харчування, забезпечення виконання санітарно-технічних норм та санітарно-протиепідемічного режиму в дошкільних навчальних закладах, шкільних, середньо-освітніх, оздоровчих закладах, а також дотримання правил особистої гігієни, проведення гігієнічного навчання.

За будь-яких розладів роботи шлунково-кишкового тракту, особливо у дітей, негайно звертайтесь за медичною допомогою, оскільки самолікування може викликати тяжкі ускладнення та непередбачувані наслідки.

Пам’ятайте: Ваше здоров’я – у ваших руках!

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства Бердянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби Запорізької області В. Захаренко

Профілактика ротавірусних інфекцій