Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги суб'єктів господарювання!

З 27 по 30 квітня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро „Лівобережна”, павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний захід, який поєднує виставки:

 XIII Міжнародну спеціалізовану виставку „КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК” (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, засоби промислової автоматизації та інше);

XIII Міжнародну спеціалізовану виставку „PlastExpoUa”  (технології і обладнання для виробництва ш переробки полімерів);

III Міжнародну спеціалізовану виставку „Лак&Фарба Ехро Ua” (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);

V Міжнародну спеціалізовану виставку „Addit Expo 3D” (технології, обладнання і матеріали для виробництва і 3D друку).

            Головна мета  виставкових проєктів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і  технологій, необхідних для інноваційного  розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), спрямована на підвищення конкурентоспроможності та задоволення потреб споживачів.

Серед основних заходів:

Відкрита дискусійна платформа „Циркулярні технології в полімерній  індустрії”

Вдруге в рамках заходу відбудеться міжнародний бізнес-форум для фахівців в області поліуретанів PU FEST UKRAINE 2021. На бізнес-форумі ви зможете ознайомитися з новітніми технологіями та матеріалами, а також дізнатися, яке обладнання для виробництва і переробки поліуретанів займе  провідні позиції на ринку в майбутньому.

З інформацією щодо складу та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua.

Додаткову інформацію можна отримати в Міжнародному виставковому  центрі за адресою: 02002, м.Київ, Броварський пр-т, 15, тел./факс: (044) 201-11-65; 201-11-56, 201-11-58, e-mail:plast@iec-expo.com.ua.

До уваги суб'єктів господарювання!