Бердянська міська рада - офіційний сайт

Нардепи Павло Мельник і Геннадій Касай відвідали Бердянськ у рамках об’їзду по області з питань розвитку спортивної інфраструктури

Сьогодні Бердянськ у рамках об’їзду по області відвідали народні депутати України Геннадій Касай та Павло Мельник. За круглим столом із ними зустрілися міський голова Валерій Баранов, його заступники Вікторія Васильчишина та Олена Божкова, представники депутатського корпусу, обласної та районної рад, Бердянської райдержадміністрації тощо.

Нещодавно народного депутата України Геннадія Касая було обрано президентом федерації гандболу Запорізької області, а народний депутат України Павло Мельник став членом президії цієї федерації. З метою вивчення спортивної інфраструктури Запорізького краю, тренерського потенціалу, можливостей розвитку ігрових видів спорту вони і запланували такий ознайомчий візит по області.

“Нам дуже приємно бути в Бердянську, бо ми з дитинства любимо це місто. Дуже раді, що воно залишається таким же сонячним, затишним та привабливим для туристів з усієї України. Мета нашого візиту — розвиток спорту та спортивної інфраструктури. Ми готові бути локомотивами ваших проєктів спортивної інфраструктури”, - відзначив народний депутат України Павло Мельник.

Міський голова Валерій Баранов розповів про ідеї, плани та у чому бачить підтримку та допомогу від народних депутатів. Говорив про облаштування спортивних майданчиків у мікрорайонах, реконструкцію стадіону “Олімп”, ремонт міського Палацу спорту, будівництво льодового палацу, облаштування спортивного парку на місці стадіону “Торпедо” та багато іншого. Валерій Олексійович висловив сподівання на подальшу співпрацю для розвитку нашого краю.

Народний депутат України Геннадій Касай зауважив, що все, що стосується спорту, їм цікаве. “Знаємо, що у Бердянську працювали видатні люди, Олімпійські чемпіони. Разом з вами готові підтримувати та розвивати ігрові види спорту, займатися проблемами інфраструктури. Готові лобіювати ваші проєкти. Сьогодні ми приїхали познайомитися та заявити, що ми з вами”.

Нардепи Павло Мельник і Геннадій Касай відвідали Бердянськ у рамках об’їзду по області з питань розвитку спортивної інфраструктури