Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянське територіальне медичне об'єднання доставлено ангіограф

20 грудня у Бердянське територіальне медичне об'єднання доставлено ангіограф. Це багатофункціональний апарат, який дозволяє не тільки проводити високоточну діагностику, а й виконувати різні втручання при тромбозі судин, інсультах, інфарктах, розривах судин тощо. Вартість цього високотехнологічного обладнання - понад 23 млн грн. Із придбанням ангіографу БТМО отримує реальну можливість вивести надання медичних послуг на вищій рівень.

Як відзначив директор БТМО Дмитро Єгоров, це високотехнологічне обладнання дозволить рятувати життя не тільки при інфаркті міокарда, але і при інсультах, в області гінекології тощо. Даний проект вдалося здійснити завдяки командній роботі — депутатів усіх рівнів, місцевої влади та медичних працівників. Придбання ангіографу не могло би статися без коштів держбюджету, виділенню яких сприяв Народний депутат України Олександр Пономарьов.

Виготовлене в Японії обладнання було доставлено у Бердянськ фурою з Нідерландів і Бельгії. Дві доби воно було в дорозі, ще три доби пішло на розмитнення в Києві. 15 великих контейнерів і 4 піддони розвантажували дві години.

На базі колишнього відділення анестезіології та інтенсивної терапії №2 кардіореанімації буде підготовлено приміщення, після чого відбудеться монтаж і налагодження обладнання, його приймання і сертифікація, практичне освоєння. Персонал вже проходить відповідну підготовку.

-У нас вже є досвід підготовки фахівців для роботи з томографом, вони мають сертифікати, готуємо фахівців для ангіографа, їх навчання тривало півтора місяця, - повідомив Дмитро Єгоров. - За нашими найсміливішими прогнозами, ангіограф в Бердянську може почати роботу наприкінці весни 2020 року.

За інформацією офіційного сайту Бердянського територіального медичного об'єднання

У Бердянське територіальне медичне об'єднання доставлено ангіограф