Бердянська міська рада - офіційний сайт

Соціальні працівники Бердянська провели зустріч з переселенцями в селищі Роза

У віддалених районах Бердянська мешкає чимало внутрішньо-переміщених осіб. Для вирішення проблем, з якими вони зіткаються, необхідно їхати до міста та, як то кажуть, оббивати пороги різних установ.

28.03.2018 соціальні працівники Бердянська провели зустріч з переселенцями в селищі Роза, в рамках спільного проекту ЄС. Зокрема були присутні спеціалісти з відділу сім`ї, молоді та спорту, територіального центру, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Такі виїзні зустрічі триватимуть згідно встановленого графіку, також проводиться опитування цієї категорії громадян на робочих місцях.

На зустріч з соціальними робітниками прийшли родини переселенців з Донбасу, які розповіли про свої проблеми, здебільш – це соціальні виплати та пенсій. Спеціалісти Центру надали людям консультацію, телефони та адреси служб, куди вони можуть звернутися. Але як виявилося, люди хотіли б побачити не лише представників міських соціальних служб, але й державних установ.

Виїзні консультації відбуваються в рамках реалізації грантової програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», проекту «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ».

Загальна вартість проекту ‎1 337 535 євро, з яких ЄС фінансує 89,70% ‎(1 199 740 євро), а виконавчий комітет Бердянська міська рада (Berdyansk City Council) – 10,3%

Соціальні працівники Бердянська провели зустріч з переселенцями в селищі Роза