Бердянська міська рада - офіційний сайт

Дачні перевезення в 2019 році: підведено підсумки дачного сезону

З метою забезпечення найбільш незахищених верств населення міста з 1 квітня по 31 жовтня вже традиційно в Бердянську організовуються дачні перевезення до садово-городніх товариств. Підсумки дачного сезону 2019 року обговорили у виконкомі 15 листопада. Провела нараду начальник відділу транспорту та зв’язку Ірина Удовиченко. Вона відзначила, що, незважаючи на складне економічне становище, перевізники підтримали ініціативу міського голови Володимира Чепурного, виконавчого комітету, депутатського корпусу в цьому питанні. Для пошуку компромісного рішення з перевезення дачників керівництвом міста проводилися зустрічі з автоперевізниками та головами СОТ. Були укладені відповідні договори між головами СОТ і перевізниками. В цьому році був практично збережений графік руху автобусів і при цьому збережена пільгова вартість проїзду (від 7 до 13 грн.) в залежності від відстані до садово-городнього товариства. “Висловлюємо слова вдячності всім перевізникам — ФОП Бойко К.В, ФОП Коломоєць В.А, ФОПСопільняк Ю,В., ФОП Омельчук В.Ю,, ФОП Ковальов Ю.Е.,ФОП Іванченко В.І, ФОП Медвецький С.П, які ідуть на зустріч та продовжують таку важливу ініціативу для багатьох людей похилого віку, адже вони складають більшість відвідувачів садово-городніх товариств”, - звернулась Ірина Удовиченко до перевізників.

У цьому році підвіз дачників здійснювався 7 перевізниками 2-3 рази на тиждень по 10 напрямках до 11 СОТ, які знаходяться за межею міста на значній відстані. Довжина оборотних рейсів до садово-городніх товариств становила від 40 до 70 км. Крім цього, підвезення жителів до дач здійснювався до 5 СОТ, які розташовані в продовженні міських маршрутів (2 з них - цілий рік).

Також відділ транспорту та зв’язку виконкому підсумував інформацію щодо дачних перевезень за 7 місяців 2019 року в розрізі автоперевізників і садово-городніх товариств у порівнянні з 2018 роком. Так, в 2019 році було здійснено 1619 оборотних рейсів і перевезено близько 36,5 тис. пасажирів. І якщо кількість оборотних рейсів навіть трохи зросла з 1611 до 1619 разів, то кількість перевезених пасажирів виросла тільки у двох СОТ “Автомобіліст” і “Слов'яни”. Загалом же кількість перевезених дачників у порівнянні з минулим роком зменшилась на 17% (36 410 осіб проти 43 983 осіб).

Присутні обговорили плани на майбутнє, але про деталі вже будуть говорити після нового року. Адже, як висловились керівники СОТ, настільки змінився клімат у Бердянську, що нікого не здивуєш вирощеною хурмою та інжиром, незабаром і банани будуть рости на дачах. Як пропозиція звучала думка розпочинати перевезення трохи раніше з 15 березня і завершувати на два тижні пізніше — 15 листопада.

Підсумовуючи голови СОТ висловили слова щирої вдячності всім перевізникам та їх екіпажам за душевне та добре ставлення до людей похилого віку, за те, що завжди йдуть на зустріч людям в цей непростий час.

Дачні перевезення в 2019 році: підведено підсумки дачного сезону