Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянці вшановують пам'ять визволителів

Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги сьогодні по усьому місту бердянці вшановують пам'ять визволителів. Відбулися традиційні покладання квітів у парку Шмідта та у мікрорайонах міста.

У мікрорайоні “Скловолокно” депутати міської ради Віктор Цуканов та Ксенія Буханова, члени комітету та мешканці мікрорайону поклали квіти до пам'ятників героям, чиї імена носять вулиці міста — Анатолію Миколайовичу Щербаку та Георгію Олексійовичу Євстаф’єву.

Також сьогодні ветерани війни, яким довелось пройти війну, почали приймати привітання від народного депутата України Олександра Пономарьова. До кожного з них, а на жаль, їх залишилось лише 24, завітають депутати міської ради з привітаннями та солодкими подарунками.

На жаль, захисники нашої країни гинуть і в наші часи. Депутат міської ради Валерій Горлов, члени комітету мікрорайону “Нагірна частина”, керівництво та вчителі школи №5 вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до меморіальних дощок Володимиру Довганюку та Станіславу Карачевському.

Привітання від народного депутата, які передав депутат Володимир Безверхий, приймали сьогодні і члени міської ради ветеранів.

Бердянці вшановують пам'ять визволителів