Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага! Актуальні гранти для громадського сектору

Шановні представники громадського сектору! Запрошуємо скористатися можливістю реалізувати проєкти із залученням грантових коштів

1. Програма Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив (реагування на COVID-19)

 25 тис. канадських доларів.

Всі проєкти повинні відповідати принаймні одному з наступних пріоритетів КФМІ:

- Людська гідність, що охоплює здоров’я, освіту та харчування; - Гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок і дівчат;

- Стимулювання економічного зростання для всіх, включаючи економічні права жінок, гідні робочі місця та підприємництво, інвестування в найбідніші та найбільш вразливі верстви населення та забезпечення економічної стабільності;

- Підтримка стабільності і безпеки, спрямована на запобігання конфліктам та зміцнення миру.

 Прийняти участь можуть:

- Місцева неурядова, громадська і неприбуткова організація;

- Місцева освітня установа, що планує працювати над проєктом на місцевому рівні;

- Міжнародна, міжурядова, багатонаціональна та регіональна організація та установа або агентство, яке працює над місцевими ініціативами розвитку;

- Муніципальний, регіональний або національний орган влади або агенція, яка працює над місцевими проєктами розвитку, та

- Канадська неурядова та неприбуткова організація, що реалізує проєкти з місцевого розвитку через місцевий офіс.

Дізнатися більше 

 

2. Гранти від Міністерства закордонних справ Естонії

До 15 тис. євро.

 Міністерство закордонних справ Естонії надає можливість мікрофінансування проєктів для українських неурядових організацій (НУО) або урядових / місцевих органів влади.

Мета мікрофінансування – швидко реагувати на короткострокові потреби в пріоритетних країнах і підвищити потенціал їх урядових та муніципальних установ, а також неурядових організацій і фондів, що діють в громадських інтересах.

 Основними пріоритетами співпраці з Україною є:

- становище жінок та забезпечення гендерної рівності;

- поліпшення навколишнього середовища та підвищення

рівня екологічної свідомості;

- сприяти втіленню ICT solutions.

Проєкти повинні бути пов’язані з однією з наступних галузей: освіта; охорона здоров’я; мир і стабільність; розвиток демократії і верховенство закону; економічний розвиток; екологічно сприятливий розвиток; інформування громадськості та глобальна освіта.

Дізнатися більше 

 

3. Програма «Демократична практика» Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Запобігання та сприяння вирішенню конфліктів у територіальних громадах, що виникають в процесі проведення реформ”

 320 000-370 000 гривень.

Мета конкурсу – запобігання та сприяння вирішенню конфліктів на рівні обраних територіальних громад, які можуть виникати / виникають при реалізації реформи місцевого самоврядування, медичної реформи та реформи освіти, які обумовлюються різними факторами (зокрема, етнічними), через забезпечення активної участі місцевого населення у впровадженні реформ із використанням передбачених законодавством України форм місцевої демократії та медіацію конфліктів.

 Учасники конкурсу: До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні організації, які мають щонайменше трирічний досвід практичної роботи у сфері розвитку місцевої демократії та / чи медіації конфліктів у територіальних громадах. Учасники конкурсу можуть бути зареєстровані у будь-якому регіоні України.

 

Дізнатися більше

Увага! Актуальні гранти для громадського сектору