Бердянська міська рада - офіційний сайт

Дотримуйтесь заходів профілактики харчових отруєнь в побуті

Усім відомо, що харчування — це найважливіший соціальний фактор, що визначає здоров’я населення. Повноцінне і здорове харчування позитивно позначається на працездатності людини, його фізичної активності, зміцнюючи здоров’я і визначаючи тривалість життя. Однак, продукти харчування при певних умовах можуть стати причиною різних кишкових інфекцій і харчових отруєнь. Щоб їжа була безпечною, вони повинна відповідати діючим санітарним правилам, нормам і гігієнічним нормативам за органолептичними, санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками. Якщо на дотримуватись елементарних правил гігієни при зберіганні і приготуванні харчових продуктів, то можуть виникнути отруєння. Джерела харчових отруєнь різноманітні: бактеріальні (хвороботворні мікроорганізми) і не бактеріальні (токсичні хімічні сполуки, отруйні рослини, гриби тощо).

Патогенні мікроби можуть потрапити в їжу від хворої тварини, від хворої людини і від носія інфекційних захворювань, з брудних рук людини і брудної тари, технологічного обладнання тощо. Нерідко їх заносять мухи і гризуни. При сприятливих умовах в їжі (достатньої вологості, температури та ін.) мікроби швидко розмножуються і виділяють отруйні речовини — токсини.

Бактеріальні харчові отруєння зазвичай мають раптовий початок, гострий перебіг і пов’язані з вживанням якогось одного харчового продукту з тим чи іншим шкідливим джерелом. Клінічно вони носять характер гострих гастроентеритів, але в ряді випадків виявляються і без кишкових симптомів (наприклад, ботулізм).

Найбільш часто реєструються кишкові інфекції, викликані сальмонелами і харчові отруєння, викликані токсином стафілокока.

Для профілактики харчових отруєнь у домашніх умовах необхідно дотримуватися таких правил:

- дотримуватися правил особистої гігієни;

- використовувати в їжу тільки продукти, які придбані в санкціонованих торгових місцях і підприємствах громадського харчування;

- при зберіганні продуктів у домашніх умовах дотримуватися температурного режиму — зберігати продукти при температурі +6 або нижче, дотримуватися правил товарного сусідства;

- тримати продукти і страви закритими;

- овочі, фрукти, ягоди ретельно промивати проточною водою;

- проводити достатню теплову обробку продуктів;

- дотримуватися термінів зберігання продуктів харчування, звертати увагу на маркування продукції, якщо є сумніви в доброякісності їжі, краще її викинути і не вживати;

- дотримуватися гігієнічних вимог при приготуванні домашніх консервів з овочів, фруктів.

Не рекомендується вживати влітку кондитерські вироби з кремом власного виробництва, салати з майонезом, десерти із продуктів, які швидко псуються (сметана).

Харчові отруєння можуть бути не тільки неприємними і болючими, але і нести небезпеку для здоров’я і життя.

Не піддавайте ризику своє здоров’я і здоров’я вашої сім’ї, уважно ставтеся до вибору продуктів харчування, не намагайтеся економити. Намагайтеся і в свята, і в будні харчуватися тільки свіжими продуктами. Тоді прийом їжі буде викликати тільки задоволення, а свята — радість і веселощі.

Інформація Бердянського міського управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області

Дотримуйтесь заходів профілактики харчових отруєнь в побуті