Бердянська міська рада - офіційний сайт

Розпочала роботу комісія з перевірки забезпечення утримання та благоустрою пляжів

Бердянськ поступово готується до курортного сезону 2021. Як і кожного року, розпорядженням міського голови створено робочу комісію з перевірки забезпечення утримання та благоустрою пляжів. До її складу увійшли представники різних відділів, служб та управлінь виконкому, депутати міської ради, представники КП “Рятувально-водолазна служба”, управління Держгеокадастру у Бердянському районі, Державної екологічної інспекції Південного округу, Бердянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області, Бердянського районного управління Головного управління ДСНС у Запорізькій області.

Перше робоче засідання комісії з перевірки забезпечення утримання та благоустрою пляжів відбулося сьогодні, 12 травня. “Наша спільна задача організувати роботу так, щоб вона була безпечною для відпочиваючих, щоб було приємно відпочивати на наших бердянських пляжах”, - відзначила заступник міського голови Олена Божкова.

Вона також повідомила, що станом на сьогодні на території м. Бердянськ укладено 28 договорів оренди земельних ділянок, наданих для розміщення та обслуговування пляжів. Окрім цього КП “Рятувально-водолазна служба” укладає договори про спільну діяльність. Усі ці території і буде перевіряти комісія. Будуть створені три робочі групами, які будуть працювати відповідно до графіку виїздів по мікрорайонах. Перші виїзди заплановані на кінець травня.

Завідувач сектору моніторингу за використанням і розвитком територій міста управління містобудування та архітектури Наталя Ус розповіла, що робочі групи будуть перевіряти дотримання вимог правил благоустрою, вимог ДБН, наявність обов’язкових елементів благоустрою пляжів — лавки, урни, контейнери для зберігання побутових відходів, обладнання пляжів навісами, ліжаками, кабінками для перевдягання тощо. Також перевірятимуть наявність укладених договорів на вивезення ТПВ, розміщення тимчасових споруд на території пляжів та дотримання санітарних норм.

Представники ДСНС та КП “Рятувально-водолазна служба” акцентували увагу орендарів на необхідності обстеження дна акваторії для безпечного купання людей, а також на необхідності забезпечення пляжів рятувальними постами та медичними пунктами.

Наталя Ус також наголосила, що згідно законодавства, доступ до пляжів має бути безперешкодним та вільним для громадян. Тож, при виявлені подібних фактів будуть негайно повідомлені правоохоронні органи та міська влада, і робоча комісія буде ініціювати дострокове розірвання договорів.

Розпочала роботу комісія з перевірки забезпечення утримання та благоустрою пляжів