Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міжнародний день здоров’я

26.06.2020р. фахівцями Бердянського міського ЦСССДМ було проведено вуличну акцію до Міжнародного дня здоров’я, з метою  популяризації знань безпеки життєдіяльності, підвищенню обізнаності громадян міста щодо важливості збереження репродуктивного здоров’я, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім′ї.

Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого люди інколи ігнорують.
Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем і питань щодо здоров’я - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7 квітня, але у зв’язку з пандемією СOVID-19 акцiя була перенесена на більш сприятливий час .

Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7 квітня 1948 року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято. До 1950 року цей день відзначався 22 липня, в день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою.

Профілактика та увага до нашого власного здоров’я - є основною метою проведення фахівцями Центру акції.
Бердянський міський ЦСССДМ бажає всім найголовнішого - здоров’я, всім, хто хворіє - якнайшвидшого одужання, медпрацівникам - якісної матеріальної та технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

Міжнародний день здоров’я