Бердянська міська рада - офіційний сайт

День Сім’ї

08.07.2020р. Бердянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Дня родини провів вуличну акцію з метою популяризації інституту сім’ї та сімейних цінностей. Фахівці Центру підготували компактні та яскраві пам’ятки для сімей, як символ єдності родини. Свято це присвячене сім'ї, любові та вірності.

Українці завжди шанували сім’ю, найбільш цінними є родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до онуки, передаються духовні цінності по теперішній час. Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основною платформою, на якій будується все. Тож зичимо Вам любити і цінувати своїх батьків, прабатьків, дітей та онуків, сестер та братів. Бажаємо Вам відчувати любов і шану до кожного брата-українця, знати і вірити у те, що у Вас є завжди родинна підтримка, що українці – одна велика сім’я!

Бердянський міський ЦСССДМ всім бажає, щоб кожен пам’ятав: Сім’я – найважливіше. Сім’я – це люди, які любитимуть тебе завжди не зважаючи ні на що. Сім’я – це добро, підтримка, любов, затишок, добробут. Нехай у кожній сім’ї буде мир та злагода. Щастя всім!

День Сім’ї