Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про повторне оприлюднення проєкту регуляторного акта

Повідомлення про повторне оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради “Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою”

Проєкт рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради “Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою” розроблено управлінням економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Проєктом регуляторного акта передбачається:

- врегулювання правовідносин між суб'єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта,  та органом місцевого самоврядування,  створення умов для реалізації прав суб'єктами у цій сфері;

- залучення додаткових коштів на утримання об'єктів благоустрою.

 

Метою даного проєкту є встановлення єдиного підходу для визначення обсягів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, збереження об’єктів та елементів благоустрою, утримання територій в належному санітарному стані.

 

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 29 травня 2020 року на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проєкту регуляторного акта. Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету (для громадян), каб. №3а виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua;

- за телефонами „гарячої” лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153)4-67-01 (з мобільного).

Зауваження та пропозиції приймаються до 30 червня 2020 року в письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

 

 

 

 

Повідомлення про повторне оприлюднення проєкту регуляторного акта