Berdyansk City Council - Official

З 9 червня Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ відновлює прийом відвідувачів

Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС. Прийом відвідувачів відновлюється у Центрі надання адміністративних послуг у м. Бердянськ за адресою: проспект Азовський, буд.37/9, 1 поверх ЦКіД «Софіт»), а також на віддалених робочих місцях адміністраторів ЦНАПу в мікрорайонах міста, селах.

З 9 червня відвідувачів прийматимуть 5 разів на тиждень з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:00 з перервами для санітарної обробки приміщення (обробка кварцовими лампами, наскрізне провітрювання): 10:00 — 10:30, 15:00 — 15:30; вологе прибирання, дезінфекція приміщення з 12:00 до 13:00.

Також відновлюється надання повного переліку послуг, затвердженого рішенням Бердянської міської ради із змінами від 28.05.2020 № 189.

Прийом громадян буде здійснюватися виключно за умов використання відвідувачами засобів індивідуального захисту (респіратори, маски, марлеві пов’язки, одноразові рукавички, тощо).

Також за звичним графіком роботи буде здійснюватися прийом в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради. Але відвідувачам необхідно мати засоби індивідуального захисту (захисні маски) та дотримуватися санітарних та протиепідемічних заходів.