Berdyansk City Council - Official

Виконком приймає від мешканців скарги відносно перенесення приладів обліку води з будинків приватного сектору за межі домоволодінь

Про це на засіданні День депутата повідомив депутат міської ради Олександр Глувинський. Він звернувся до мешканців індивідуальних будинків, що мають існуючі мережі водопостачання, де встановлені прилади обліку, та повідомив, що 25 січня відбулося перше засідання робочої групи по вивченню питання щодо перенесення приладів обліку води з будинків приватного сектору на межі майнової належності мереж КП "Бердянськводоканал" БМР та власників приватних будинків (тобто за межі домоволодінь у колодязі на вулиці в точках приєднання до зовнішніх мереж централізованого водопостачання КП "Бердянськводоканал" БМР).

“Комісія прийняла рішення збирати статистику скарг мешканців на ці вимоги Бердянськводоканалу. Звертаюсь до мешканців, які мають ці скарги, але письмово не зверталися нікуди, звернутися до виконкому із заявами на ім’я заступника міського голови Віталія Гречки, який очолює цю комісію”, - повідомив депутат міської ради Олександр Глувинський.

Нагадаємо, розпорядженням міського голови від 31.12.2020 №365-р було створено робочу групу, яка вивчатиме питання щодо перенесення приладів обліку води з будинків приватного сектору на межі майнової належності мереж КП "Бердянськводоканал" БМР та власників приватних будинків (тобто за межі домоволодінь у колодязі на вулиці в точках приєднання до зовнішніх мереж централізованого водопостачання КП "Бердянськводоканал" БМР). До складу робочої групи, яку очолює заступник міського голови Віталій Гречка, увійшли представники управлінь житлово-комунального господарства, економіки, комунальної власності, юридичного відділу, головний інженер та юрисконсульт комунального підприємства "Бердянськводоканал", а також депутати міської ради.

Згідно з розпорядженням міського голови на час роботи комісії призупиняється перенесення приладів обліку води з будинків приватного сектору на межі майнової належності мереж КП "Бердянськводоканал" БМР та власників приватних будинків (тобто за межі домоволодінь у колодязі на вулиці в точках приєднання до зовнішніх мереж централізованого водопостачання КП "Бердянськводоканал" БМР).