Berdyansk City Council - Official

Продовжено термін прийому заявок на закупівлю послуг з проведення навчальних курсів та семінарів

     Продовжено термін прийому заявок - Закупівля послуг з проведення навчальних курсів та семінарів

    В рамках реалізації грантового контракту №2015/358-554, укладеного між Європейським Союзом та виконавчим комітетом Бердянської міської ради, буде проведена закупівля послуг з проведення навчальних курсів та семінарів, розробки програм, роздаткових матеріалів за наступною тематикою (код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 021:2015: ‎80520000-5 — Навчальні засоби):

1) навчальний курс"Сприяння соціальній роботі в гуманітарних умовах";

2) навчальний курс "Вдосконалення надання психологічної підтримки дорослим у пост-конфліктних ситуаціях";

3) навчальний курс "Вдосконалення психологічної допомоги, надаваної дітям та підліткам у пост конфліктних ситуаціях";

4) навчальний курс "Організація проведення інформаційно-роз’яснювальної соціальної роботи для ВПО";

5) навчальний курс «Організація факультативних заходів в школах з метою прищеплення гідності, миру та соціального консенсусу»;

6) навчальний курс із соціального підприємництва ВПО та представників місцевих недержавних організацій;

7) семінар «Активізація місцевих ЗМІ в сприянні соціальному консенсусу, врегулюванню конфліктів між ВПО та місцевими громадами і уникненню прищеплення стереотипів та тавр до ВПО».

        Виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує організації виразити свою зацікавленість у наданні наступних послуг: проведення навчальних курсів та семінарів, розробка програм, роздаткових матеріалів.

        Додаткову інформацію можна отримати за адресою, що зазначена нижче, у робочі часи з 08:00 до 17:00 години за київським часом.        

        Вираження зацікавленості мають бути доставлені у письмовій формі за зазначеною нижче адресою (особисто, поштою, факсом або електронною поштою) до 15:00 за київським часом 14 липня 2017 року.

       Вираження зацікавленості мають бути представлені із зазначенням наступної теми: «Грантовий контракт №2015/358-554. Послуги з проведення навчальних курсів. Вираження зацікавленості [назва організації]» та містити контактну інформацію для подальшого направлення запрошення та документації.

       Адреса для направлення зацікавленості: Виконавчий комітет Бердянської міської ради

       До уваги Бойко Я.В. – головний спеціаліст відділу тендерних закупівель 71100, Україна, м. Бердянськ, площа Єдності, 2, каб. 36 тел. +38 (06153) 3-63- 12 E-mail: yv.boyko@bmr.gov.u