Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянські санаторії пропонують лікувальні програми «PostCovid19» реабілітація»

16 червня в приміщенні художнього музею ім. І.І. Бродського, в рамках розвитку «САНКУР» на Азовському узбережжі, відбулася пресконференція «Лікувально-оздоровчий потенціал м. Бердянськ». На неї було запрошено представників санаторно-курортних закладів міста, щоб вони презентували себе та детально розповіли про свої лікувальні програми, у тому числі про реабілітацію після коронавірусу.

У Бердянську 6 санаторно-курортних закладів. Один з них - дитячий спеціалізований санаторій “Бердянський”, і ще один новий - санаторій “Довголіття”, який відкрився у цьому році. Окрім них також є санаторії “Нива”, “Бердянськ”, “Нафтохімік України” та “Арктика”.

Оздоровчі заклади, які виявили бажання взяти участь у пресконференції, під час заходу презентували свій заклад та детально розповіли про методики лікування, цінову політику своїх путівок, оновлені апартаменти, а також про родзинки своїх закладів: бювети мінеральних вод, грязьові лимани та інше.

Дитячий спеціалізований санаторій “Бердянський” - найбільший в Україні, який спеціалізується на лікуванні дихальної системи, що особливо актуально зараз під час Covid19. Він працює цілий рік та приймає дітей з усієї України. Отримати безкоштовне лікування може дитина, яка потребує цього по медичним показам, отримавши відповідне направлення у свого лікаря. Можливі і варіанти придбання лікувальних курсів.

Бердянські санаторії зокрема пропонують лікувальні програми «PostCovid19» реабілітація». У результаті лікування хворий отримає збільшення вентиляції легень, покращення дренажних функцій бронхів, мікроциркуляції в органах та тканинах, подолання стресу, депресії, тривоги, загальноукріплюючу дію на організм, зниження ризику повторних захворювань, підвищення повсякденної активності та толерантності до фізичних навантажень тощо.

“Бердянськ має великий відпочинковий та рекреаційний потенціал. Але на сьогодні більшість людей, напевно, цікавить оздоровчий напрямок. Коли у світі вирує пандемія, багато людей замислюються над тим, щоб об’єднати відпочинок та оздоровлення. Тому ми запросили санаторно-курортні заклади, щоб вони розповіли про свій потенціал, лікувальні напрямки та методики. Бердянськ створює усі умови, щоб гостям було у нас дуже комфортно відпочити та оздоровитися”, - відзначив заступник міського голови Юрій Муха.

Бердянські санаторії пропонують лікувальні програми «PostCovid19» реабілітація»