Бердянська міська рада - офіційний сайт

Секретар міської ради Олександр Свідло та депутати привітали медичних працівників з їх професійним святом

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Це люди, які рятують життя людей, дбають про здоров’я наших близьких та рідних. Вони першими зустрічають нас в цьому житті і знають про нас іноді більше, ніж ми самі про себе.

Сьогодні, напередодні свята, секретар міської ради Олександр Свідло разом із дружньою командою депутатів побували у Бердянському центрі первинної медико-санітарної допомоги, Бердянському територіальному медичному об’єднанні, в амбулаторіях, в усіх відділеннях міської лікарні. Олександр Свідло, Володимир Безверхий, Ксенія Буханова, Олег Бойко, Віктор Цуканов, Микола Рудницький, Дарина Братанова, Віктор Шиян від імені усього депутатського корпусу дякували медикам за їх нелегку працю, бажали здоров’я, оскільки від цього залежить і здоров’я пацієнтів, достатку, затишку, благополуччя, миру та ще багато теплих та душевних побажань. Окреме вітання та подарунок кожному колективу було передано від народного депутата України Олександра Пономарьова.

“Побували наші депутати в усіх відділеннях, привітали кожен колектив. Не залишили без уваги і амбулаторії, які знаходяться у мікрорайонах, які ми відкривали, створювали для наших мешканців. І вдвічі приємно вітати цих людей, які турбуються про здоров’я наших мешканців, - розповів секретар міської ради Олександр Свідло, який із привітаннями завітав також і до амбулаторії у мікрорайоні “Військове містечко”.

- Цей мікрорайон для мене особливий. До цієї амбулаторії маю безпосереднє відношення та стояв у витоків її створення. Вона користується попитом, тут працює найкращий сімейний лікар. Бажаю здоров’я нашим медикам, вдячність за те, що вони роблять. А наш обов’язок зробити так, щоб умови для роботи були комфортними, люди почували себе захищеними, потрібними, і ми будемо докладати максимум своїх зусиль до цього, - відзначив Олександр Свідло.

Секретар міської ради Олександр Свідло та депутати привітали медичних працівників з їх професійним святом