Бердянська міська рада - офіційний сайт

Засідання оперативного штабу з координації оздоровчої кампанії в місті Бердянськ

З 03.06.2021 року стартувала оздоровча кампанія в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в місті Бердянськ.

Розпочали свою діяльність 6 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а саме: ДОЦ “Червона гвоздика”, ДОК “Райський куточок”, ДЗОВ «Факел», ДЗОВ СТ «Факел», ДЗОВ «Молода гвардія», ДЗОВ «Аіст». Всі заклади отримали необхідні дозвільні документи та прийняли на відпочинок 1598 дітей.

10 червня 2021 року відбулося засідання оперативного штабу з координації оздоровчої кампанії міста Бердянськ, створений на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16.05.2019 № 261 згідно розпорядження міського голови від 18.05.2020 №111-р.

З метою якісного та безпечного відпочинку дітей на засіданні обговорювалися питання форми моніторингових обстежень дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на відповідність послуг таких закладів державним соціальним стандартам, здійснення протиепідемічних заходів та санітарних норм. Представники Бердянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, відокремленого підрозділу «Бердянський міськрайонний відділ» Державної установи "Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", Бердянського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, Бердянського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Головного управління Держпраці у Запорізькій області, відділу охорони здоров’я, відділу освіти та служби у справах дітей виконкому визначили основні питання організації та документування таких обстежень.

Засідання оперативного штабу з координації оздоровчої кампанії в місті Бердянськ