Бердянська міська рада - офіційний сайт

Онлайн-платформа «Дія.Бізнес»

Міністерство цифрової трансформації на базі додатку державних онлайн-послуг «Дія» розробило та презентувало онлайн-платформу для підприємців малого та середнього бізнесу «Дія.Бізнес» .

Дія.Бізнес — це частина масштабного національного проєкту з розвитку підприємництва, який має також офлайн-складову — в різних регіонах України планується відкрити центри підтримки та хаби для підприємців. Окрім консультацій, у консалтингових зонах підприємці зможуть представити свій продукт іншим підприємцям і отримати зворотний зв’язок, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги.

Кожен підприємець наразі має змогу скористатись послугами державного порталу, на якому можна переглянути: 

каталог бізнес-ідей зі зручними шаблонами, перелік усіх необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу 

сервіси — онлайн-сервіси та програми підтримки для підприємців на одній сторінці, а саме  грантові програми підтримки, пошук інвесторів,  партнерів, програми підтримки жіночого підприємництва, бухгалтерія та податки, електронний документообіг та управління проектами, юридичні питання, франчайзинг, технічні регламенти, сертифікація, стандарти, дослідження щодо малого і середнього підприємництва в Україні

довідник підприємця — на платформі вже доступно 9 освітніх курсів на теми «10 кроків для початку власної справи», «Фінансова грамотність для підприємців» та інші, також щомісяця з’являтиметься новий курс, всі вони будуть безкоштовними 

кейси — історії успіху простих людей, які розпочали свою власну справу 

консалтинг-зона — можливість консультацій із фахівцями за допомогою відеомесенджера. Підприємці зможуть отримувати консультації із систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, HR, маркетингу та продажів. 

Онлайн-платформа «Дія.Бізнес»